HAKKIMIZDA

 

 1970'li yıllarda çalışma hayatına başlayan Michel Sağ, şirketinin temellerini 1997 yılında, Stockholm'de atarak, "MegaGuld MSG AB"yi kurmuştur. Kurulan bu şirket, ilk önceleri, erkek yüzükleri ve kişiye özel tasarımlar üzerinde yoğunlaşsa da, sonrasında oluşan birikim ile mücevher sektöründeki her detaya uygun üretim yapmaya başlamıştır. Çıraklık hayatına zincir örme ile başlayıp, erkek yüzük tasarımı ağırlıklı çalışmalarla devam eden Michel Sağ, kuyumculuk sektörünün ileri gelen yarı mamul imalatçısı olarak, 25.000’den fazla yarı mamul ve parça ürün ile mücevher sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir. Mücevher sektörü ile Türkiye’de tanışan Michel Sağ, Türkiye’ye kesin dönüş yaparak, 2020 yılının Ocak ayında "Michel Sag Mücevherat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ"ni Türkiye şubesi olarak İstanbul’da hizmete açmıştır.

    

       Kuyumculuk sektöründeki köklü geçmişinin, farklı alanlarda da görünmesine yönelik çalışmalarda bulunan Michel Sağ, 2020 yılının Ekim ayında Michel Sağ Jewelry'e bağlı olarak "Studio Michel Sag”ı kurmuştur. Studio Michel Sag’ın kurulması ile dijital platformlarda yer almayı hedeflemektedir. Stüdyo, Fotoğraf ve Video alanında profesyonel bir yapı içerisinde hizmet vermektedir. 

Studio kapsamında:

  • 3D MODELLEME
  • 360° VE 4K VİDEO ÇEKİMİ
  • MACRO ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ
  • STİLL LİFE VE MANKEN KONSEPTLİ ÇALIŞMALAR YER ALMAKTADIR.

Misyonumuz

Mega Guld olarak, kuyumculuk sektöründeki eksikliklerin giderilmesi amacıyla talep edilebilecek donanım öngörüsünü tecrübe ile ortaya koyarak evrensel değerler çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Kuyumculuk sektörünün ileri gelen yarı mamul ve parça ürün imalatçısı olarak, her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam teşekkül karşılık vermeyi görev bilerek çalışmaktayız.

 

Vizyonumuz

- Kuyumculuk sektöründeki değişimi ve gelişimi belirleyen,

- 25.000’den fazla yarı mamule ve parçaya sahip koleksiyonumuz ile, müşterilerimizin kendi koleksiyonlarını ve tasarımlarını oluşturmalarına yardımcı olan,

- Kaliteden ödün vermeksizin, şirketimizin bekasını sürdürebilen ve

- Mücevherat sektöründe enternasyonal düzeyde lider bir firma olmak hedefimizdir.


  • Takip et:

İletişim